ADMINISTRATION FÖRSÄLJNING FALKÖPING FÖRSÄLJNING GÖTENE UTHYRNING & SERVICE LOGISTIK Utbildning FÖRSÄLJNING SKÖVDE

ADMINISTRATION

Christer Johansson

VD

070-843 44 54

christer@movab.eu

Peder Strandh

KAM / Försäljningschef

0761-39 33 66

peder@movab.eu

Per Adamsson

Ekonomiansvarig

0722-25 45 36

per@movab.eu

Joakim Strandh

Central Inköpschef / Platschef

0722-25 45 91

joakim@movab.eu

Annelie Hultström

Leveransbevakning/Inköpssamordnare

0511-34 45 57

annelie@movab.eu

Monica Carlsson

Administration

0722-254521

monica@movab.eu

Mirette Hermansson

Ekonomi

0511-34 45 50

mirette@movab.eu

FÖRSÄLJNING FALKÖPING

Fredrik Rydberg

Butikschef Falköping/Säljare

0722-25 45 62

fredrik@movab.eu

Ann Eliasson

Säljare

0722-25 44 02

ann@movab.eu

Johan Wernersson

Säljare

0722-25 44 39

johan@movab.eu

Stefan Magnusson

Säljare

070-658 72 22

stefan@movab.eu

Niclas Rundqvist

Lager/Gas Ansvarig /Butiksäljare

0722-25 45 44

niclas@movab.eu

Therese Jansson

Butikssäljare

0722-25 44 55

therese@movab.eu

FÖRSÄLJNING GÖTENE

Dennis Böröy

Butiksansvarig

0722-25 45 13

dennis@movab.eu

Tomas Andersson

Säljare

0727-45 45 22

tomas@movab.eu

Jonas Svensson

Säljare

0722-25 45 56

jonas@movab.eu

Kurt Böröy

Säljare

0722-25 45 07

Säljare

Linus Andersson

Marknadsföring / Säljare

0722-25 45 58

linus@movab.eu

Oscar Franzén

Lagerservice

0722-25 44 50

oscar@movab.eu

Oskar Gustafsson

Säljare

0722-25 45 15

oskar@movab.eu

UTHYRNING & SERVICE

Emil Sandblom

Uthyrning/Säljare

0705-85 94 48

emil@movab.eu

Ingemar Jonsson

Maskinservice

070-570 87 88

ingemar@movab.eu

Henrik Karlsson

Svetsservice

0709-504 054

henrik@movab.eu

LOGISTIK

Oscar Franzén

Lagerservice

0722-25 44 50

oscar@movab.eu

Mikael Hjelm

Lagerservice

0722-25 45 60

mikael@movab.eu

Niclas Rundqvist

Lager/Gas Ansvarig /Butiksäljare

0722-25 45 44

niclas@movab.eu

Magnus Hagstedt

Lager

0722-25 45 24

magnus@movab.eu

Utbildning

Johnny Sundqvist

Auktoriserad instruktör

0735-05 13 08

johnny@movab.eu

Tomas Andersson

Säljare

0727-45 45 22

tomas@movab.eu

FÖRSÄLJNING SKÖVDE

Christer Borg

Butikschef Skövde / Säljare

0738-24 43 13

cb@movab.eu

Jan-Erik Eriksson

Innesäljare

0722-450029

jan-erik@movab.eu

Anders Lindberg

Lager/Gas Ansvarig /Butik

0722-25 45 11

anders@movab.eu

Sven Fredén

Utesäljare nordöstra Skaraborg

0722-25 45 47

sven@movab.eu

Stäng